Malý apartmán

O apartmánu

Pohodlí a vybavenost.

Malý apartmán s rozlohou cca 85 m2 má 3 ložnice, obývací pokoj s kuchyní a koupelnu. Maximální kapacita je 7 osob (1. ložnice – 2 oddělená lůžka, 2. ložnice – manželská postel, 3. ložnice v podkroví (mlynářské schody) – 3 oddělená lůžka).

0 m 2

Podlahová plocha apartmánu

0

Ložnice (1. 2 oddělená lůžka; 2. manželská postel; 3. v podkroví (mlynářské schody) – 3 oddělená lůžka)

0

Kapacita hostů

Koupelna

apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, toaletní papír, vysoušeč vlasů, mýdlo a ručníky na ruce.

Kuchyňka

je vybavena: lednice s mrazákem, sporák se sklokeramickou deskou, trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar Nespresso (kapsle je možné zakoupit na místě nebo přivézt vlastní), topinkovač, veškeré nádobí (včetně dětského), dětská jídelní židlička.

Ložnice

postele jsou povlečené, k dispozici jsou osušky nebo ručníky. Na vyžádání můžeme zdarma poskytnout cestovní postýlku.

Vytápění

Apartmán je vždy před příjezdem hosta vytopen. Host si může sám topení regulovat v každé místnosti zvlášť.

Společné prostory

K oběma typům apartmánů je k dispozici společenská místnost v přízemí. Je vhodná pro oslavy či společenské večery. Nachází se zde krb, televize, DVD přehrávač s širokým výběrem DVD nosičů, společenské hry k zapůjčení, pianino. Wi-Fi je v celé chalupě zdarma.
Technická místnost/lyžárna se nachází hned vedle společenské místnosti v přízemí. Je zde připraven vysoušeč obuvi, zdarma jsou k zapůjčení různé sportovní potřeby: míče, pálky, badminton, kriket… Mezi apartmány se v 1. patře nachází dětský koutek (od schodů je oddělen brankou), vybavený knížkami, stavebnicemi, hračkami pro nejmenší, společenskými hrami, šipkami. Nechybí dětský koberec, stoleček pro malování, pastelky, papíry, magnetická tabule, puzzle, maxi lego…

Zahrada

Zahrada je velkou dominantou celé chalupy, zejména v letním období. Nabízí herní prvky pro děti i dospělé, prolézačky, houpačky, menší hřiště s brankami nebo se sítí. Je zde místo pro ohniště. Plynový gril je připravený pod pergolou u příjemného posezení. Potok, který z jedné strany zahradu lemuje, je skvělým vyžitím pro dětské návštěvníky.

Rezervace

Rerezvujte si vaše místo.

Rezervační formulář.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení GDPR.

Ceník

Pro ověření dostupnosti nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem. Děkujeme. Ceník platný od roku 2023 pro oba apartmány:

Období

Minimální délka pobytu

Cena za 1 noc/1 apartmán

1. 1. – 3. 2.

2 noci

4000,- Kč

3.2 – 17.3.

4 noci

3500,- Kč

17.3. – 30.6.

2 noci

4000,- Kč

Velikonoce 28.3. – 1. 4.

3 noci

4000,- Kč

30.6. – 31.8.

4 noci

3500,- Kč

31.8. – 23.12.

2 noci

4000,- Kč

23.12. – 1.1.

4 noci

7000,- Kč